poniedziałek, 15 listopada 2010

Bez - drugie podejście

Dziś kolejna odsłona naszego "Bez" wyzwania. Ponoć miarą wolności jest ilość rzeczy, bez których możemy się obyć...

Jeszcze w czerwcu zachęcałyśmy do stawienia czoła scrapowym ograniczeniom i wykonania scrapa bez papieru. Dziś chciałam zaprosić Was, abyście spróbowały w swoim projekcie zrezygnować ze zdjęcia.
Papier, ozdoby, napisy, rysunki - tak. Zdjęcia - nie. Jak myślicie - da się?

Z wyzwaniem zmierzyła się już część naszej ekipy.

Najpierw Mrouh - podeszła do tematu systematycznie i alfabetycznie, pozwalając sobie na obraz, ale koncentrując się na literze.Kolejna w szranki stanęła Drycha - związek wyrazów stał się przyczynkiem do gry słownej i powstania mixmediowego projektu.

Rękawicę podniosła także Finn i zogniskowała swoją - a przy okazji i naszą uwagę - na zwrotach, słowach i cytatach. Prawdziwy to list miłosny!Do zabawy włączyła się również Mamami, poniekąd zainspirowana Słoikiem na Myśli.Ja z kolei wybrałam pamiątkę - fragment ważnego dla mnie dokumentu, od którego rozpoczęła się pewna historia - i wokół niego zbudowałam swój layout.Mam nadzieję, ze przyłączycie się do naszej zabawy. Niech zdjęcia pójdą w odstawkę ten jeden raz.

Na Wasze prace czekamy do 14 grudnia - wysyłajcie je na adres craft.imaginarium@gmail.com koniecznie w temacie umieszczając hasło "Wyzwanie Bez".

Miłego odwyku od fotografii!

3 komentarze: