czwartek, 1 lipca 2010

Podsumowanie wyzwania pocztowego

W czerwcu zachęcałyśmy Was do wykorzystania pocztowych akcesoriów w ramach skrapowania codziennością. Cieszymy się, że udało Wam się odzyskać z przesyłek materiały przydatne do craftowania.

"Niekiedy" zgłosiła aż dwie prace.
W kartce wykorzystała niepozorny element koperty- jej "lewą" stronę, z dyskretnym, ale pełnym uroku wzorkiem:A tu mniej scrapowo- co jeszcze większe uznanie w naszych oczach budzi:-)- pocztowy sznurek znalazł zastosowanie jako element dekoracyjny ceramicznej miseczki. Wygląda, jakby był stworzony do tego!Niezawodna Habka wykonała ATC, wykorzystując nie tylko listowe materiały, ale i pocztowe hasło. Dla miłosników słownych gier- delicja!Fejferek pocztowe wyzwanie wykorzystała jako pretekst do oscrapowania akrylowej bazy w kształcie znaczka. I tu tez uczta językowa, jakże motywująca!(będę się upierać, że też pasuje:-))
I materiały pocztowe z akrylowym drobiazgiem alkoholizowanym:


Bardzo podobnie u Cynki- malowniczo z aluzjami pocztowymi w warstwie wizualnej i językowej:
Dziękujemy uczestniczkom za wspólną tematyczna zabawę i polecamy się na przyszłość- bardzo bliską. Kto ma ochotę na prawdziwe wyzwanie craftowe i eksperymenty znajdzie swoje szczęście w poście Kasi|Szkieuka już dziś:-)

EDIT
: Przez zwykłe przeoczenie nie sprawdziłam naszej blogowej skrzynki, a okazuje się, ze Martyna nadesłała swoją pracę właśnie ta drogą. Za to pominięcie najserdeczniej przepraszam przede wszystkim Martynę, ale i wszystkich czytelników.

Oto cudownie kolorowa koperta Martyny:

4 komentarze:

 1. Super prace!

  A moja nie doszła czy nie zakwalifikowała się? Hmmm...? Będę wdzięczna za jakieś info na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. JUŻ WSZYSTKO WYJAŚNIONE! Dzięki Mrouh za szybką reakcję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha, mrouh, nie doczytałaś mojego posta na blogu :P na wyzwanie zrobiłam to czerwone "coś" co jest poniżej motywatora wklejone :P a motywator to tak zupełnym przypadkiem jest na znaczku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję kochana! Jesteś wielka! (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) )

  OdpowiedzUsuń